Prečo štartujem figelyblog

Zdieľať článok:

Zdieľať článok:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest

 

Pre koho je tento blog užitočný?

Ak neradi čítate zbytočne dlhé články, máte málo voľného času a chcete venovať svoj čas iba hodnotným informáciám, tak ste na správnom mieste.                                      Hlavné témy blogu:

  1. Dizajn v marketingu a reklame
  2. Time manažment & efektivita
  3. Kreatívne techniky pre riešenie problémov
Sú to témy ktoré dobre poznám. Reklamný dizajn tvorí 98% mojej práce. Pracujem cez môj home office a rozbieham tiež biznis projekty. Preto sa snažím dobre si plánovať úlohy a efektívne ich zvládať. Uvedomujem si že nestačí iba tvrdo pracovať, dôležité je aj “naostriť si sekeru” >>>  pracovať rozumne, efektívne a inovatívne.

Cieľ blogu

V dnešnej dobe je veľká časť obsahu internetu zameraná na kvantitu, aby bola zisková. Silné nadpisy, “šokantné” náhľady, ale zbytočne rozťahaný obsah. Väčšina influencerov je nútených pridávať “užitočný” obsah bez ohľadu na kvalitu. 

Ja to chcem robiť inak. Odovzdať iba užitočné info. A to v takom množstve, aby boli zapamätateľné, a aby to zabralo minimum času. Preto chcem aby prečítanie jedného článku trvalo cca 1 min.

Blog v roku 2019?

Ľudia stále viac hľadajú užitočné info, chcú sa vzdelávať a rásť. Uvedomujem si, že majú oveľa bližšie k sociálnym sieťam ako k webom s blogmi. Preto budú články figelyblog prioritne publikované formou príspevkov cez facebook, instagram a linked in. Som ohromený možnosťami pre publikovanie interaktívneho obsahu. Teším sa na to, až uvidíte na čo myslím. Neváhajte, followujte a pridajte si ma 😉

 

Poučme sa zo včerajška,
žijme pre dnešok,
verme v zajtrajšok.

A najdôležitejšou vecou je

Neprestaňme sa pýtať

ALBERT EINSTEIN

…čakám