Elektronický podpis a reklama

Zdieľať článok:

Zdieľať článok:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest

Elektronický podpis má pre váš biznis veľký potenciál. Môžete vďaka nemu informovať vašich potencionálnych zákazníkov o aktuálnych ponukách, o vašich dosiahnutých úspechoch a odkazom na svoje sociálne siete môžete ostať v povedomí. Samozrejmosťou by mala byť fotka, ktorá vytvára osobnejší dojem a funkčné odkazy.

Elektronický podpis je marketingový kanál

Využite záver elektronického podpisu ako priestor pre Vašu aktuálnu akciu, sezónnu ponuku, knihu ktorú ste napísali. Alebo sa v ňom skryto pochváľte o vašich nových produktoch, rokoch praxe, prevádzkach…

reklama v elektronickom podpise

Nepremeškaj 200 000 marketingových príležitostí

Priemerný zamestnanec pošle denne 40 mailov. Ak máte 20 zamestnancov, denne je to 800 odoslaných mailov(200k ročne) s vašou reklamou. Koľko je to v porovnaní s rozdanými vizitkami?

Osobnejší dojem

Fotografia a popis vašej činnosti vlastními slovami zanechá trvalý pozitívny dojem.

Rozhoďte siete

Sociálne siete nespájajú len priateľov ale aj biznis partnerov alebo zákazníkov. 1 odberateľ = 1 potencionálny zákazník 100% informovaných o vašich akciách, s možnosťou kedykoľvek vás kontaktovať.

Stačí vám jednoduchý elektronický podpis? 

Spravte si ho za 5 minút, online a zadarmo.

https://www.hubspot.com/email-signature-generator

stránka na jednoduché vytvorenie el. podpisu
Máte vlastnú predstavu a chcete niečo originálne alebo animované? Stačí ma kontaktovať 🙂
Ďalšie články:
Lukáš Figely

Reklamný dizajn tvorí 98% mojej práce. Pracujem cez môj home office a rozbieham tiež vlastné biznis projekty. Preto sa snažím dobre si plánovať úlohy a efektívne ich zvládať. Uvedomujem si že nestačí iba tvrdo pracovať, dôležité je aj “naostriť si sekeru” >>>  pracovať rozumne, efektívne a inovatívne. Tento blog je o technikách, ktoré mi v tom pomáhajú.

Sleduj najnovšie články a zákulisie mojej tvorby cez:
Ďalšie články: